Zapisy na odzież z ratowniczymi emblematami.

Napisane przez TK w dniu 11 Października 2018, 19:44

Zapisy na odzież z ratowniczymi emblematami.

Pragniemy Was poinformować o możliwości zamówienia odzieży z krzyżem maltańskim. Planujemy umożliwić Wam zakup koszulek polo, polarów oraz kurtek typu softshell. W związku z czym organizujemy zapisy na wyżej wymienioną odzież. Orientacyjny koszt koszulki polo to 60-70zł, polarów - ok 100zł, kurtek - 100-150zł. Wszystko uzależnione jest od ilości zamówionych sztuk oraz jakości odzieży. Tak więc im Nas więcej - tym lepiej i przede wszystkim taniej. Gdy zamkniemy zapisy i będziemy mieć ostateczną ilość chętnych to podamy dokładne ceny oferowanych produktów oraz tabelę rozmiarów tak by każdy dokładnie mógł określić jaki rozmiar go interesuje.
Jeżeli zapisy oraz późniejsza zbiórka pieniędzy pójdą sprawnie to odzież otrzymamy w listopadzie. Zapisać się można u kol. Tomka Kawy. Albo przez wiadomość prywatną na fb, albo telefonicznie/sms-owo, bądź też osobiście u niego na kopalni w godzinach jego pracy. Przyjmijmy, że zapisy potrwają do końca października. Tak więc prośba o udostępnianie oraz rozsyłanie informacji do wszystkich członków naszej organizacji oraz pozostałych ratowników. Przy zapisach podajemy: imię i nazwisko, rodzaj odzieży (polo, polar, kurtka), orientacyjny rozmiar (tabela rozmiarów będzie w późniejszym okresie) oraz kolor. Przewidujemy następujące kolory odzieży:
- koszulki polo (biały, czarny, czerwony, zielony),
- polary (czarny, czerwony, zielony)
- kurtki softshell (tu raczej kolory klasyczne czyli czarny, popielaty, granatowy).

Odnośnie wyglądu odzieży. Na piersi każdego produktu będzie wyhaftowany krzyż maltański z napisem "Ratownik górniczy - ZG Brzeszcze" natomiast na rękawie wyhaftujemy flagę Polski na wzór mundurów wojskowych.


Koledzy do dzieła !!